Włamał się do skarbonek w kaplicy, zatrzymali go policjanci
Policjanci zatrzymali 34 – latka, który włamał się do skarbonek w kaplicy i ukradł z nich pieniądze. Mężczyzna próbował włamać się również do zakrystii. Usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem i usiłowania tego przestępstwa, w warunkach recydywy.
Więcej na ten temat przeczytasz na stronie źródłowej. Serdecznie zapraszamy do lektury. Zachęcamy również do odwiedzania naszego portalu Wieści z Białegostoku!
Źródło: Komenda Policji Białystok

Redaktor portalu Wieści z Białegostoku, związany z tematyką lokalnych wydarzeń, kultury i życia mieszkańców regionu. Z pasji dziennikarz i miłośnik Podlasia, który z zaangażowaniem opisuje codzienność miasta oraz jego wyjątkowy klimat. Na co dzień śledzi najważniejsze informacje z Białegostoku i okolic, dbając o rzetelność i aktualność publikowanych treści. W wolnych chwilach chętnie fotografuje architekturę miasta i odkrywa nowe miejsca na Podlasiu.
