Włamał się do skarbonek w kaplicy, zatrzymali go policjanci

Policjanci zatrzymali 34 – latka, który włamał się do skarbonek w kaplicy i ukradł z nich pieniądze. Mężczyzna próbował włamać się również do zakrystii. Usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem i usiłowania tego przestępstwa, w warunkach recydywy.

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie źródłowej. Serdecznie zapraszamy do lektury. Zachęcamy również do odwiedzania naszego portalu Wieści z Białegostoku!

Źródło: Komenda Policji Białystok

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.