NIETRZEŹWI KIEROWCY WYELIMINOWANI Z RUCHU

W miniony weekend policjanci zatrzymali 9 nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich to 55-letni kierowca taksówki. Pasażer poinformował policjantów o jego niebezpiecznej jeździe. Okazało się, że przewoził ludzi mając ponad 3,5 promila alkoholu.

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie źródłowej. Serdecznie zapraszamy do lektury. Zachęcamy również do odwiedzania naszego portalu Wieści z Białegostoku!

Źródło: Komenda Policji Białystok

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.