Majówkowe kontrole nad wodą

W czasie majówki policjanci z białostockiej komendy wspólnie ze strażnikami Państwowej Straży Rybackiej, Narwiańskiego Parku Narodowego i Polskim Związkiem Wędkarskim, szczególnym nadzorem objęli akweny i tereny przywodne. Piękna pogoda i wysokie temperatury zachęcały do odpoczynku nad wodą. Funkcjonariusze dbali przez cały majowy weekend o bezpieczeństwo wypoczywających.

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie źródłowej. Serdecznie zapraszamy do lektury. Zachęcamy również do odwiedzania naszego portalu Wieści z Białegostoku!

Źródło: Komenda Policji Białystok

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.