Kobieta znęcała się nad mężem

Policjanci zatrzymali kobietę, która od dłuższego czasu stosowała przemoc psychiczną i fizyczną wobec swojego męża oraz dzieci. Usłyszała zarzut znęcania, za który grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie źródłowej. Serdecznie zapraszamy do lektury. Zachęcamy również do odwiedzania naszego portalu Wieści z Białegostoku!

Źródło: Komenda Policji Białystok

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.