Trzeźwość pod okiem policjantów

Każdego dnia białostoccy policjanci prowadzą liczne działania w celu zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wczoraj mundurowi szczególną uwagę zwracali na trzeźwość kierowców. Funkcjonariusze zbadali blisko 1700 kierujących. Dwóch z nich było w stanie nietrzeźwości. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie źródłowej. Serdecznie zapraszamy do lektury. Zachęcamy również do odwiedzania naszego portalu Wieści z Białegostoku!

Źródło: Komenda Policji Białystok

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.