Zamiast biletu miał marihuanę

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 39-latkowi, który jechał bez biletu w białostockim autobusie komunikacji miejskiej. Okazało się, że miał przy sobie woreczek z nielegalną substancją.

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie źródłowej. Serdecznie zapraszamy do lektury. Zachęcamy również do odwiedzania naszego portalu Wieści z Białegostoku!

Źródło: Komenda Policji Białystok

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.