Uruchomienie syreny alarmowej

W czwartek (25 czerwca) na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Kawaleryjskiej zostanie uruchomiona syrena alarmowa. Jest to związane z zaplanowanymi ćwiczeniami szkoleniowymi.

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie źródłowej. Serdecznie zapraszamy do lektury. Zachęcamy również do odwiedzania naszego portalu Wieści z Białegostoku!

Źródło: Urząd Miasta Białystok

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.