Pijany z zakazem spowodował kolizję

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który wsiadł za kierownicę po alkoholu. Spowodował kolizję, mając ponad 2 promile. Miał również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. 33-latek został zatrzymany.

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie źródłowej. Serdecznie zapraszamy do lektury. Zachęcamy również do odwiedzania naszego portalu Wieści z Białegostoku!

Źródło: Komenda Policji Białystok

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.