Noc Muzeów w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku
Po raz kolejny policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku i Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, włączyli się w "Noc Muzeów". Tylko w tę jedną noc w roku, można było zwiedzić budynek przy ul. Sienkiewicza 65. W programie były m.in. dynamiczne pokazy zatrzymywania niebezpiecznych przestępców, podróż po kartach historii policji, pokazy umiejętności funkcjonariuszy, również tych czworonożnych. Nie zabrakło także prezentacji policyjnego sprzętu, miasteczka ruchu drogowego dla najmłodszych czy stoisk profilaktycznych, a także miejsca zbrodni zainscenizowanego przez policjantów z laboratorium kryminalistycznego.
Więcej na ten temat przeczytasz na stronie źródłowej. Serdecznie zapraszamy do lektury. Zachęcamy również do odwiedzania naszego portalu Wieści z Białegostoku!
Źródło: Komenda Policji Białystok

Redaktor portalu Wieści z Białegostoku, związany z tematyką lokalnych wydarzeń, kultury i życia mieszkańców regionu. Z pasji dziennikarz i miłośnik Podlasia, który z zaangażowaniem opisuje codzienność miasta oraz jego wyjątkowy klimat. Na co dzień śledzi najważniejsze informacje z Białegostoku i okolic, dbając o rzetelność i aktualność publikowanych treści. W wolnych chwilach chętnie fotografuje architekturę miasta i odkrywa nowe miejsca na Podlasiu.
