#zaginioneNIEzapomniane – rusza druga edycja kampanii społecznej Policji

Zaginięcie dziecka to doświadczenie, którego nie da się porównać z niczym innym. Dla wielu osób wciąż kojarzy się ono z nagłą sytuacją – chwilą nieuwagi, tłumem ludzi, miejscem, w którym łatwo się rozdzielić. Tymczasem coraz częściej początek takiej historii wygląda inaczej. Zaczyna się dużo wcześniej i często… w telefonie. Dlatego polska Policja we współpracy z Fundacja ITAKA po raz kolejny prowadzi kampanię społeczną #zaginioneNIEzapomniane. Jej druga edycja potrwa od 18 do 25 maja i zakończy się w Międzynarodowym Dniu Dziecka Zaginionego. Tego dnia, podobnie jak w roku ubiegłym, budynki urzędów i instytucji w całej Polsce zostaną podświetlone n

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie źródłowej. Serdecznie zapraszamy do lektury. Zachęcamy również do odwiedzania naszego portalu Wieści z Białegostoku!

Źródło: Komenda Policji Białystok

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.