Z fałszywym prawem jazdy jeździł po publicznych drogach

Do 5 lat kary pozbawienia wolności grozi 66-latkowi za posługiwanie się podrobionym prawem jazdy. Policjanci z Łap zatrzymali do kontroli toyotę. Mężczyzna tłumaczył, że był długo za granicą i chciał wyrobić polskie prawo jazdy, ale jeszcze tego nie zrobił.

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie źródłowej. Serdecznie zapraszamy do lektury. Zachęcamy również do odwiedzania naszego portalu Wieści z Białegostoku!

Źródło: Komenda Policji Białystok

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.