Wyjście z klasą

Miasto Białystok realizuje projekt w ramach przedsięwzięcia pod nazwą „Wyjście z klasą” finansowany ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej na podstawie umowy z dnia 26.11.2025 r.

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie źródłowej. Serdecznie zapraszamy do lektury. Zachęcamy również do odwiedzania naszego portalu Wieści z Białegostoku!

Źródło: Urząd Miasta Białystok

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.