Stwórzmy wspólnie mapę potrzeb – edycja III
W środę (20 maja) rozpoczyna się tegoroczna, trzecia edycja spotkań prezydenta Tadeusza Truskolaskiego z Białostoczanami – „Stwórzmy wspólnie mapę potrzeb”. Będzie można porozmawiać z prezydentem, przedstawić swoje projekty i pomysły, jak uczynić Białystok jeszcze lepszym miastem do życia.
Więcej na ten temat przeczytasz na stronie źródłowej. Serdecznie zapraszamy do lektury. Zachęcamy również do odwiedzania naszego portalu Wieści z Białegostoku!
Źródło: Urząd Miasta Białystok

Redaktor portalu Wieści z Białegostoku, związany z tematyką lokalnych wydarzeń, kultury i życia mieszkańców regionu. Z pasji dziennikarz i miłośnik Podlasia, który z zaangażowaniem opisuje codzienność miasta oraz jego wyjątkowy klimat. Na co dzień śledzi najważniejsze informacje z Białegostoku i okolic, dbając o rzetelność i aktualność publikowanych treści. W wolnych chwilach chętnie fotografuje architekturę miasta i odkrywa nowe miejsca na Podlasiu.
