Stwórzmy wspólnie mapę potrzeb – edycja III

W środę (20 maja) rozpoczyna się tegoroczna, trzecia edycja spotkań prezydenta Tadeusza Truskolaskiego z Białostoczanami  – „Stwórzmy wspólnie mapę potrzeb”. Będzie można porozmawiać z prezydentem, przedstawić swoje projekty i pomysły, jak uczynić Białystok jeszcze lepszym miastem do życia.

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie źródłowej. Serdecznie zapraszamy do lektury. Zachęcamy również do odwiedzania naszego portalu Wieści z Białegostoku!

Źródło: Urząd Miasta Białystok

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.