Policjanci zatrzymali kierowcę z narkotykami

Policjanci z białostockiej patrolówki zatrzymali kierowcę Renault, który jechał niesprawnym technicznie samochodem. Okazało się, że miał narkotyki. Stracił prawo jazdy. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie źródłowej. Serdecznie zapraszamy do lektury. Zachęcamy również do odwiedzania naszego portalu Wieści z Białegostoku!

Źródło: Komenda Policji Białystok

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.