Policjanci gasili pożar lasu

Policjanci z Komisariatu Policji w Łapach wracając z zajęć strzeleckich zauważyli kłęby dymu unoszące się nad lasem. Natychmiast pojechali w tamtym kierunku. Paliła się ściółka leśna. Do czasu przyjazdu straży pożarnej tłumili ogień. Dzięki ich szybkiej reakcji pożar nie rozprzestrzenił się na większy obszar.

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie źródłowej. Serdecznie zapraszamy do lektury. Zachęcamy również do odwiedzania naszego portalu Wieści z Białegostoku!

Źródło: Komenda Policji Białystok

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.