Policjanci gasili pożar lasu
Policjanci z Komisariatu Policji w Łapach wracając z zajęć strzeleckich zauważyli kłęby dymu unoszące się nad lasem. Natychmiast pojechali w tamtym kierunku. Paliła się ściółka leśna. Do czasu przyjazdu straży pożarnej tłumili ogień. Dzięki ich szybkiej reakcji pożar nie rozprzestrzenił się na większy obszar.
Więcej na ten temat przeczytasz na stronie źródłowej. Serdecznie zapraszamy do lektury. Zachęcamy również do odwiedzania naszego portalu Wieści z Białegostoku!
Źródło: Komenda Policji Białystok

Redaktor portalu Wieści z Białegostoku, związany z tematyką lokalnych wydarzeń, kultury i życia mieszkańców regionu. Z pasji dziennikarz i miłośnik Podlasia, który z zaangażowaniem opisuje codzienność miasta oraz jego wyjątkowy klimat. Na co dzień śledzi najważniejsze informacje z Białegostoku i okolic, dbając o rzetelność i aktualność publikowanych treści. W wolnych chwilach chętnie fotografuje architekturę miasta i odkrywa nowe miejsca na Podlasiu.
