Nękał byłą partnerkę, grozi mu teraz do 12 lat
Nawet 12 lat więzienia grozi mężczyźnie, który nękał byłą partnerkę i dźgnął ją nożem. Gdy na miejsce przyjechali policjanci, zaczął uciekać. Zatrzymali go po krótkim pościgu. Gdy wytrzeźwiał, usłyszał prokuratorskie zarzuty. Prokurator z Prokuratury Rejonowej Białystok – Południe wystąpił do sądu z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztowania. 45-latek decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu.
Więcej na ten temat przeczytasz na stronie źródłowej. Serdecznie zapraszamy do lektury. Zachęcamy również do odwiedzania naszego portalu Wieści z Białegostoku!
Źródło: Komenda Policji Białystok

Redaktor portalu Wieści z Białegostoku, związany z tematyką lokalnych wydarzeń, kultury i życia mieszkańców regionu. Z pasji dziennikarz i miłośnik Podlasia, który z zaangażowaniem opisuje codzienność miasta oraz jego wyjątkowy klimat. Na co dzień śledzi najważniejsze informacje z Białegostoku i okolic, dbając o rzetelność i aktualność publikowanych treści. W wolnych chwilach chętnie fotografuje architekturę miasta i odkrywa nowe miejsca na Podlasiu.
