Nękał byłą partnerkę, grozi mu teraz do 12 lat

Nawet 12 lat więzienia grozi mężczyźnie, który nękał byłą partnerkę i dźgnął ją nożem. Gdy na miejsce przyjechali policjanci, zaczął uciekać. Zatrzymali go po krótkim pościgu. Gdy wytrzeźwiał, usłyszał prokuratorskie zarzuty. Prokurator z Prokuratury Rejonowej Białystok – Południe wystąpił do sądu z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztowania. 45-latek decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu.

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie źródłowej. Serdecznie zapraszamy do lektury. Zachęcamy również do odwiedzania naszego portalu Wieści z Białegostoku!

Źródło: Komenda Policji Białystok

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.