Kierowcy z promilami

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie dwóch kierowców. 43-latek zatrzymał się na środku jezdni, a 27-latek spowodował kolizję. Mężczyźni stracili prawa jazdy. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie źródłowej. Serdecznie zapraszamy do lektury. Zachęcamy również do odwiedzania naszego portalu Wieści z Białegostoku!

Źródło: Komenda Policji Białystok

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.