Bezpieczne ferie

W ramach trwających w województwie podlaskim ferii zimowych, Straż Miejska w Białymstoku wraz z Biurem Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Białymstoku prowadzi spotkania profilaktyczno-edukacyjne „Bezpieczne ferie”.

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie źródłowej. Serdecznie zapraszamy do lektury. Zachęcamy również do odwiedzania naszego portalu Wieści z Białegostoku!

Źródło: Urząd Miasta Białystok

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.